Start > Oferta sprzedaż > Elektryczny wózek inwalidzki

Elektryczny wózek inwalidzki

Wózki inwalidzkie elektryczne w ofercie Kwarc-Med

Wózek inwalidzki elektryczny to jeden z podstawowych sprzętów medycznych. Pomaga w codziennym funkcjonowaniu wszystkim osobom, które z różnych przyczyn nie mogą poruszać się o własnych siłach. W Kwarc-Med prowadzimy sprzedaż używanych wózków inwalidzkich z napędem elektrycznym. Naszym klientom proponujemy modele różnych marek, wyposażone w różne funkcje i udogodnienia. Dzięki temu możemy dopasować je do indywidualnego przypadku, uwzględniając stan zdrowia, potrzeby, czy wiek pacjenta. Każdy elektryczny wózek inwalidzki przed dopuszczeniem do użytku został przez nas dokładnie przetestowany i sprawdzony, dlatego pozwala na bezpieczne i płynne przemieszczanie się zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz, dodatkowo biorąc pod uwagę że sercem takiego pojazdu jest akumulator, każdy wózek został przez nas wyposażony w fabrycznie nowe akumulatory z 2-letnią gwarancją producenta. Tego rodzaju sprzęt medyczny jest wykorzystywany nie tylko okresowo, w przypadku nagłych i chwilowych problemów z motoryką, ale także przez osoby, które potrzebują ciągłego, regularnego wsparcia w poruszaniu się. W takich sytuacjach to właśnie zakup elektrycznego wózka inwalidzkiego, a nie jego wynajem będzie rozwiązaniem bardziej opłacalnym i korzystniejszym pod względem finansowym.

Elektryczny wózek inwalidzki – gwarancja samodzielności i niezależności

Wózek inwalidzki elektryczny, podobnie jak skuter inwalidzki to jedno z profesjonalnych urządzeń zwiększających niezależność osób, które nie potrafią poruszać się z wykorzystaniem siły własnych mięśni i kończyn. Możliwość samodzielnego przemieszczania się, wykonywania podstawowych czynności i zaspokajania codziennych potrzeb w znacznym stopniu podnosi komfort ich życia, aktywizuje oraz zachęca do realizowania się prywatnie i zawodowo.

Przy pomocy elektrycznego wózka inwalidzkiego osoby z niepełnosprawnością ruchową mogą wygodnie i sprawnie poruszać się w obrębie różnych pomieszczeń w domu, po ogrodzie, a także na krótkich i niewymagających obszarach miejskich. Robić zakupy, pracować, odwiedzać sąsiadów, czy umawiać się na wizyty lekarskie. Obsługa takiego środka transportu nie należy do czynności skomplikowanych i męczących, a prosta konstrukcja gwarantuje jego niemalże całkowitą bezawaryjność. Wózek z napędem elektrycznym jest sterowany za pomocą joysticka, dlatego do manewrowania możemy wykorzystać tylko jedną rękę.

Wózek inwalidzki elektryczny będzie idealnym rozwiązaniem w szczególności dla osób, które chcą poruszać się samodzielnie na krótkich odcinkach i po przystępnym terenie. Jeżeli jednak potrzebują Państwo sprzętu na nieco dłuższe trasy i trudniejsze warunki, rekomendujemy zakup skutera inwalidzkiego. Wszystkie dostępne w ofercie Kwarc-Med! Nasz zespół chętnie pomoże i doradzi w wyborze najlepszego dla potrzeb klienta modelu!

Kwarc-Med

Formularz kontaktowy