Start > Oferta sprzedaż > Elektryczny skuter inwalidzki

Elektryczny skuter inwalidzki

Sprzedaż elektrycznych skuterów inwalidzkich

Mobilność to jedno z najczęstszych wyzwań, z którym muszą mierzyć się osoby starsze lub z niepełnosprawnością ruchową, niemogące liczyć na regularną, stałą pomoc swoich bliskich i krewnych. Obecnie nie jest to jednak bariera nie do pokonania. W swobodnym, samodzielnym przemieszczaniu się na krótkich odcinkach takim osobom pomagają dzisiaj elektryczne skutery inwalidzkie. To właśnie one w wielu przypadkach stanowią jedyny i najlepszy sposób na to, aby umożliwić im samodzielne funkcjonowanie, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości i komfortu życia.

W Kwarc-Med przygotowaliśmy specjalną ofertę elektrycznych skuterów inwalidzkich dostępnych w sprzedaży. Są to używane modele różnych marek, które zostały starannie sprawdzone, przetestowane oraz biorąc pod uwagę że sercem takiego pojazdu jest akumulator, każdy skuter został przez nas wyposażony w fabrycznie nowe akumulatory z 2-letnią gwarancją producenta, dzięki czemu pozostają w pełni bezpieczne w użytkowaniu i niezawodne. Tego typu pojazdy nabywa się najczęściej z myślą o dłuższej perspektywie, dlatego ich zakup skutera nierzadko okazuje się rozwiązaniem o wiele korzystniejszym finansowo niż wynajem.

Jak skutery inwalidzkie podnoszą komfort życia osób z niepełnosprawnościami?

Skuter inwalidzki łączy w sobie cechy standardowego skutera i wózka inwalidzkiego. To nowoczesny, w pełni bezpieczny, prosty w obsłudze i utrzymaniu pojazd elektryczny, który wspomaga seniorów w wielu codziennych czynnościach. Zwiększa ich niezależność, podnosi komfort życia i aktywizuje.

Skuter inwalidzki elektryczny stanowi nieoceniony środek transportu w szczególności dla osób z:

– niepełnosprawnościami,

– porażeniami,

– chorobami stawów,

– otyłością

Będzie służyć także wszystkim tym, którzy z różnych innych przyczyn mają trudności w samodzielnym poruszaniu się. Na skuterze inwalidzkim takie osoby sprawnie dotrą do sklepu, lekarza, banku, pracy, udadzą się na spacer do parku, czy też załatwią inne, ważne dla nich sprawy. W związku z tym, że skuter  inwalidzki rozwija większą prędkość niż elektryczny wózek, jego użytkownicy mogą w stosunkowo krótkim czasie pokonywać większe odległości. Na jednym ładowaniu może pokonać średnio około 30 km.

Skutery inwalidzkie gwarantują również stabilność jazdy na różnych terenach i w trudniejszych warunkach. W naszej ofercie znajdują się modele, które pozwalają przemieszczać się zarówno po utwardzonych drogach miejskich, jak i bardziej wymagających drogach wiejskich z nierównościami i wzniesieniami.

Różnice w konstrukcji, właściwościach i indywidualnych udogodnieniach sprawiają, że skutery inwalidzkie elektryczne mogą służyć szerokiej grupie osób. Są dedykowane pacjentom mającym różne potrzeby oraz borykającym się z różnymi schorzeniami i dolegliwościami.

Jeżeli nie wiedzą Państwo, jak wybrać skuter inwalidzki lub na co zwrócić uwagę przy jego zakupie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami! Zespół Kwarc-Med pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu medycznego, dostosowanego do indywidualnej sytuacji każdego klienta.

Kwarc-Med

Formularz kontaktowy